O nas

Witamy na stronie internetowej Centrum Onkologii, które już od ponad dziesięciu lat zajmuje się leczeniem systemowym przyczynowym oraz wspomagającym chorych na nowotwory. Jesteśmy komfortową i nowoczesną placówką medyczną, stosującą indywidualne podejście do każdego pacjenta. Zapewniamy usługi wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wielu dziedzin, którzy zadbają o Państwa zdrowie i komfort psychiczny.

Pierwsza wizyta w naszym Centrum Medycznym pozwoli na dokładną konsultację lekarską i wstępne badanie, a następnie skierowanie Państwa do konkretnego specjalisty. Wszelkie sugestie i oczekiwania pacjentów są dla nas priorytetem, gdyż prowadzą do najlepszego efektu i pełnego zadowolenia.

Stosujemy różne metody leczenia, dostosowując je do Państwa potrzeb pod względem medycznym, estetycznym i finansowym.

Centrum Onkologii mieści się w obiekcie, który spełnia wszelkie normy i standardy europejskie, ponieważ naszym głównym celem jest zadowolenie pacjenta i jego rodziny. Kompleks nowoczesnych budynków mieści poradnie specjalistyczne, komfortowo wyposażone oddziały, gabinety lekarskie, ambulatorium, pokoje zabiegowe, zakład rehabilitacyjny. Dbamy o to, aby specjalistyczne wyposażenie gabinetów umożliwiło naszym lekarzom leczenie oparte na wysoko zaawansowanych technologiach diagnostycznych i zabiegowych.

Zespół medyczny, stanowiący wysoko wykwalifikowaną kadrę, koncentruje się na nowoczesnych metodach leczenia, stałym wdrażaniu nowinek technicznych, aby zapewnić jak najlepsze efekty. Również, zgodnie ze swoimi kwalifikacjami zawodowymi, aktywnie uczestniczy w sympozjach naukowych. Dlatego dostęp do cenionych w regionie lekarzy gwarantuje naszym Pacjentom właściwą diagnostykę i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów, badań, rehabilitacji, zapewniając jednocześnie skuteczne, bezpieczne i efektywne procedury postępowania, poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Centrum Onkologii jest jednym z najnowocześniejszych w Europie ośrodków onkologicznych, które swoją pozycję osiągnęło poprzez wysoki standard świadczonych usług, dzięki znakomicie przygotowanej i wykwalifikowanej kadrze. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, a także na bezpłatne konsultacje. Zapewniamy jednocześnie, że nasza dotychczasowa działalność pozwoliła nam zdobyć doświadczenie i zyskać renomę na rynku usług medycznych. Dobra opinia pacjentów, wyleczonych i zadowolonych, zaowocowała stale się zwiększającym gronem osób, które wybierają nasze Centrum jako miejsce powrotu do zdrowia.


CopyRight © centrum onkologii - Wszelkie prawa zastrzeżone